Naujienos

Naujienos

Data
„Kia Carens“ – vienas saugiausių vienatūrių „Euro NCAP“ testuose 2013-10-01

„Kia Carens“ – vienas saugiausių vienatūrių „Euro NCAP“ testuose

„Kia Carens“ yra vienas iš dviejų šiuo metu Europoje parduodamų kompaktinių vienatūrių, kurie 2013 m. „Euro NCAP“ saugumo testuose buvo apdovanoti 5 žvaigždutėmis. Penkerių durų, 5 arba 7 vietų „Kia“ vienatūris aukščiausius balus gavo suaugusių keleivių teste (94 proc.), vaikų saugumo teste (76 proc.), saugumo įrangos bandymuose (81 proc.) bei pėsčiųjų saugumo teste (64 proc.).

„Nuo pat naujojo „Carens“ modelio kūrimo programos pradžios „Kia“ inžinieriai buvo užsibrėžę tikslą sukurti puikia konstrukcija ir saugumo technologijomis pasižymintį vienatūrį, kuris, avarijos metu, apsaugotų vairuotoją, jo šeimą ir pėsčiuosiuos“, - sakė „Kia Motors Europe“ marketingo ir produkcijos planavimo viceprezidentas Benny Oeyenas.

„Per paskutinius penkerius metus „Euro NCAP“ vertinimo kriterijai vis griežtėjo, tad automobilių gamintojams tapo sunkiau surinkti aukščiausią balų skaičių. Tai įrodymas, kad „Kia“ vykdo savo įsipareigojimus gerinti transporto priemonių saugumą ir kad stilingumo ir praktiškumo ieškančioms šeimoms skirtas „Carens“ modelis galėtų dar kartą pasiekti aukščiausius rezultatus“. – pridūrė B.Oeyenas.

„Carens“ modeliui aukščiausius „Euro NCAP“ balus pavyko gauti dėl nepriekaištingos apsaugos susidūrus su kliūtimis iš šono, puikaus vaikų iki 18 mėnesių amžiaus saugumo, geros priekyje sėdinčių kaklo apsaugos bei pėsčiųjų saugumo.

Saugumo organizacija taip pat atkreipė dėmesį, kad „Carens“ modelyje veikia signalas, primenantis užsisegti visų sėdynių, įskaitant ir galinius, saugos diržus, yra integruota greičio ribojimo sistema bei viskas, ko reikia, norint saugiai pervežti vaikus.

Standartinei Europoje parduodamo „Kia Carens“ modelio  saugumo įrangai priklauso 6 saugos oro pagalvės, saugos diržus užsisegti primenanti sistema, ESC (Elektroninė stabilumo kontrolės) sistema bei pajudėjimo įkalnėn pagalbos HAC sistema, ESS avarinis „stop“ signalas, kuris įjungia avarinės signalizacijos žibintus staigiai stabdant ir taip įspėja kitų transporto priemonių vairuotojus apie netikėtą stabdymą.

Naujasis „Carens“ grąžina „Kia“ į konkurencingiausią rinkos segmentą Europoje. Šio modelio dizaino ir inžineriniai sprendimai pritaikyti modernioms šeimoms. „Carens“ pasižymi tobula aerodinamika, „cab-forward“ kėbulo dizainu, kuris užtikrina erdvų interjerą bei galimybę pasirinkti 5 arba 7 sėdynes. Taip pat reikia neužmiršti paminėti patogumo ir puikių saugumo sprendimų.

„Kia Carens“ prisijungė prie kitų šešių „Kia“ modelių, kurie „Euro NCAP“ bandymuose gavo penkias žvaigždutes: „cee‘d“, „Rio“, „Venga“, „Soul“, „Sportage“ ir „Sorento“.

Sąrašas
Ankstesnis „Kia“ naujienos įvairiems skoniams ir poreikiams
Sekantis „Kia Carens“ – geriausias vienatūris Baltijos šalyse

Ženevos automobilių parodoje „Kia Motors“...

•    Pasaulinė pirmojo „Kia“ D segmento universalo „Optima Sportswagon“ premjera.•    „Optima“...
34-bannerLit-250
Facebook YouTube