KIA SOUL EV

KIA SOUL EV

SUPAŽINDINIMAS

SUPAŽINDINIMAS
 • Didinti

  Užkariaukite pasaulį su elektromobiliu, neprilygstančiu jokiam kitam. Vienas ekologiškiausių automobilių – „Soul EV“, į aplinką visiškai neišskiriantis CO2, pirmauja savo klasėje – iki 100 km/h įsibėgėja neįtikėtinai greitai, o jo maksimalus greitis siekia net 145 km/h. Tačiau jo galimybės čia nesibaigia – jis taip pat pasižymi išskirtine galia ir sukimo momentu, užtikrinančiu nepriekaištingą automobilio valdymą.

 • Didinti

  Po kabina esantis 27 kWh talpos ličio jonų polimerų akumuliatorius užtikrina nepriekaištingą ir ilgą veikimą. Šio akumuliatoriaus dėka su viena įkrova galėsite nuvažiuoti net iki 212 km. „Kia Soul EV“ akumuliatoriui suteikiama 7 metų garantiją! 27 kWh talpa 90 kW galia

 • Didinti

  Neįtikėtinai lengvas bei ypač našus 111 AG ir 285 Nm sukimo momento sinchroninis variklis su nuolatiniu vidiniu magnetu garantuoja pakankamą pagreitį ir užtikrina naują elektromobilio greičio ir universalumo standartą. 111 kW didžiausia galia 285 Nm didžiausias sukimo momentas

 • Didinti

  Standartinė įkrovimo trukmė – mažiau nei 5 valandos (6,6 kW / 100 % įkrovos lygis) Greitas įkrovimas – 33 minutės (50 kW / 80 % įkrovos lygis)

 • Didinti

  Įkrovimo lygį galite patikrinti prietaisų skydelio centre, žemiau priekinio lango esančiame pusapvaliame LED ekrane.

 • Didinti

  Kurdami „Soul EV“ padirbėjome iš peties, kad galėtumėte keliauti ilgus atstumus. Didelės talpos ličio jonų polimerų akumuliatoriaus dėka galėsite mėgautis didesne galia dar ilgesnį atstumą – visiškai įkrovę akumuliatorių galite nuvažiuoti net iki 212 km. Šis elektros variklis užtikrina kasdienį patogumą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Pagrindiniai akcentai

Pagrindiniai akcentai
 • Didinti

  Dar daugiau puikių energijos efektyvumo naujienų – kai važiuojate vieni, oro kondicionavimo sistema įjungiama tik vairuotojo pusėje, taip suvartojama mažiau energijos, nes ji nešvaistoma neužimtoms vietoms, ir padidinamas važiavimo atstumas su „Soul EV“.

 • Didinti

  „Soul EV“ salonas yra itin jaukus ir patrauklus. Jus nustebins dviejų atspalvių salono spalvų schema, lygūs paviršiai, ekologiškos medžiagos, apdaila, ryškūs ir intuityvūs įrenginiai bei daugelis kitų ypatybių.

 • Didinti

  Modernūs skaitmeniniai įrenginiai pateikia visą automobilio informaciją. Viduryje esantis greitai atsinaujinantis 3,5 col. OLED kelionės kompiuteris jus informuos apie tai, kiek nuvažiavote ir kiek dar galite važiuoti iki kito įkrovimo.

 • Didinti

  Rinkitės vieną iš sportiškų ir charakteringų dviejų atspalvių eksterjerų ir jūsų „Kia Soul“ tikrai išsiskirs minioje. Spalvingi kontrastai dar labiau pabrėžia žavingą „Kia Soul“ eksperjerą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

HV
15 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Kėbulas Variklis Pavarų dėžė Klasė PRIEDAI Kaina € Speciali kaina €
4x2Permanent Magnet AC Synchronous MotorAutomatinė SOUL EV TX39 99030 990

SPALVOS

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Kumho 205/60R16 B B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 205/60R16 B C img/dpackage/Tyres/twobar.png 69