DIZAINAS

DIZAINAS
 • Didinti

  Apdovanojimų laimėjęs dizainas, smagesnis vairavimas, pažangiausios technologijos – visa tai jums siūlo „Kia Soul“, automobilis, suteiksiantis jūsų kelionei naujų spalvų. Nuo stulbinančių dviejų atspalvių spalvų, išskirtinių LED priekinių žibintų ir stilizuoto užpakalinio borto. Be to, įmantrus interjeras suteikia daugiau erdvės ir lankstumo – daugiau, negu jūs tikitės.

 • Didinti

  Madingas ir akimirksniu atpažįstamas – taip galima trumpai apibūdinti „Kia Soul“ išorę. Pasirinkę papildomas visureigio paketo parinktis, galėsite mėgautis tvirtu automobilio priekiu ir patikimomis ratų arkomis. Bei pasitikėjimo suteikiančiu siluetu. Savaime išsilyginantys ksenoniniai priekiniai žibintai suteikia daugiau saugumo naktį, o LED dieniniai žibintai neleidžia jūsų nepastebėti kelyje dieną.

 • Didinti

  Apvalūs dizaino elementai pabrėžia stilingą „Kia Soul“ interjerą. Aukštos kokybės, minkštos medžiagos ir ypatingas dėmesys detalėms suteikia automobiliui patrauklumo. Komfortą garantuoja priekinių ir galinių sėdynių šildytuvai bei vėdinamos priekinės sėdynės. Svarbiausia vairuotojui reikalinga informacija pateikiama 4,3 col. įstrižainės TFT skystųjų kristalų ekrane.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

PAGRINDINIAI AKCENTAI

PAGRINDINIAI AKCENTAI
 • Didinti

  „Kia Soul“, automobilis įrengtas su pažangiausiomis technologijomis, garantuoja smagų važiavimą. Valdykite garso, vaizdo ir navigacijos sistemas naudodami didelį 8 colių įstrižainės jutiklinį ekraną. Aukščiausios kokybės garso sistema „Infinity®“ su aštuoniais garsiakalbiais ir išoriniu stiprintuvu garantuoja muziką jūsų ausims. O naudodami AUX, MP3 ir USB jungtis, galite transliuoti savo mėgstamiausią muziką iš įvairių prietaisų.

 • Didinti

  „Kia Soul“ pagalbos vairuotojui technologijos kiekvienai kelionei suteikia daugiau komforto, patogumo ir saugumo. Pavyzdžiui, „Smart Oark Assist System“ palengvina lygiagretų ir statmeną automobilio statymą. O „High Beam Assist“ sureguliuoja artimuosius ir tolimuosius žibintus, jei keliauti tenka naktį. Jei netyčia išklystate iš eismo juostos, „Lane Departure Warning System“ įspės jus apie tai.

 • Didinti

  Pasiruoškite mėgautis „Kia Soul“ jautriais, tačiau našiais varikliais: „Gamma 1.6 GDI“ arba „U2 1.6 VGT“. Savo pasirinkimą derinkite su pažangiausia 7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT) ir patirkite geriausia, ką gali abu pasauliai pasiūlyti kelyje: dinamišką pavarų perjungimą ir degalų naudojimo efektyvumą.

 • Didinti

  Saugumas svarbiausia: „Kia Soul“ yra įrengtas su daugybe aktyvių ir pasyvių saugumo funkcijų, suteikiančių geriausią apsaugą esant bet kokioms važiavimo sąlygoms. Nuo šešių oro pagalvių sistemos ir „Vehicle Stability Management“ iki „Tyre Pressure Monitoring System“ ir „Hill-start Assist Control“. Nes jūsų saugumas svarbiausia.

 • Didinti

  Rinkitės vieną iš sportiškų ir charakteringų dviejų atspalvių eksterjerų ir jūsų „Kia Soul“ tikrai išsiskirs minioje. Spalvingi kontrastai dar labiau pabrėžia žavingą „Kia Soul“ eksterjerą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 METŲ GARANTIJA

 • PARTNERIS, KURIUO GALITE PASITIKĖTI

  „Kia Soul“ išbandytas išsamiais patikimumo ir patvarumo bandymais, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šiam automobiliui, kaip ir visiems „Kia“ modeliams, ilgiausią pramonės šakoje garantiją. Visiems „Kia“ automobiliams suteikiama 7 metų arba 150 000 km ridos naujo automobilio garantija (pirmuosius 3 metus be ridos apribojimo; nuo 4 metų – 150 000 km).

  „Kia“ 7 metų arba 150 000 km naujo automobilio garantija

  Galioja ES valstybėse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje bei Gibraltare), atsižvelgiant į vietoje galiojančias sąlygas ir taisykles.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Variklis Klasė Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,6 U2 Comfort Pack7 pav. automatinė gr. dėžė su dviguba sankaba (DCT)Dyzelis5,213524 990
1,6 T-GDISport Pack7 pav. automatinė gr. dėžė su dviguba sankaba (DCT)Benzinas6,915625 990

SPALVOS

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
17 Nexen 215/55R17 C B img/dpackage/Tyres/twobar.png 69
18 Nexen 235/45R18 E B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Kumho 205/60R16 C C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
16 Kumho 205/60R16 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
17 Kumho 215/55R17 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
18 Kumho 235/45 R18 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74