360° view

DIZAINAS

DIZAINAS
 • Didinti

  Padarykite įspūdį kiekvieną kartą sėdę prie naujojo „Kia Sportage“ vairo. Sukurtas ir pagamintas Europoje, su žvilgsnį traukiančiu griežtu šono profiliu, dinamišku ir sportišku priekiu su „Kia“ būdingomis grotelėmis ir rafinuotais chromuotais langų apvadais. Drąsi galinės dalies išvaizda ir dinamiškos galinių žibintų linijos pabrėžia automobilio elegantiškumą ir stilingumą.

 • Didinti

  Nuo variklio iki bagažinės – naujasis „Sportage“ pasižymi visureigio savybėmis. Pavyzdžiui, aukštai esantys priekiniai žibintai ir žemos, plačios grotelės automobilio priekiui suteikia impozantišką išvaizdą ir sudaro tvirtumo įspūdį. Drąsios šono profilio linijos ir sportiškos detalės pabrėžia automobilio dinamiškumą. Griežtos galinės linijos, aptakus korpusas ir stulbinantys žibintai – tai išvaizda, kurios nepamiršite.

 • Didinti

  Naujojo „Sportage“ viduje – daugybė siurprizų. Prisilietimui švelni medžiaga, labai kokybiškos detalės ir dėmesys smulkmenoms leis jums pajusti ir pamatyti skirtumą. Net naujas salono priekis yra visiškai sutelktas į vairuotoją – viskas tobulai išdėstyta, kad galėtumėte lengvai naudotis funkcijomis ir matyti viską, ką reikia. Todėl galite sutelkti visą dėmesį į kelią.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS
 • Didinti

  Pažangi naujojo „Kia Sportage“ apšvietimo technologija užtikrina, kad keliausite be vargo ir be rūpesčių. Biksenoniniai priekiniai žibintai su posūkyje besisukiojančiomis lemputėmis pagerina matomumą nakties metu apšviesdami artėjančius posūkius. Ilgųjų šviesų sistema automatiškai aptinka priekyje esančių automobilių priekinius ar galinius žibintus ir atitinkamai įjungia tolimąsias ar artimąsias šviesas.

 • Didinti

  Dėl naujojo „Sportage“ greičio apribojimų informacijos sistemos visada žinosite didžiausią leistiną greitį. Kamera aptinka greitį ribojančius ženklus, didžiausias leistinas greitis rodomas prietaisų skydelyje. Naudodama tą pačią kamerą važiavimo juostoje pagalbos sistema aktyviai įspėja jus, jei neparodę posūkio išvažiuojate iš juostos, jei reikia, sistema net nukreipia automobilį atgal į juostą.

 • Didinti

  Akys automobilio gale? Tai – tikslus važiavimo atbuline eiga naujuoju „Kia Sportage“ apibūdinimas. Dėl galinio vaizdo kameros matysite visą vaizdą, dinamines orientacines linijas navigacinės sistemos ekrane, padėsiančias jums pastatyti automobilį.

 • Didinti

  Pastatykite automobilį be pastangų: Išmanioji automobilio statymo pagalbos sistema nukreipia jus į paralelinio ir statmeno parkavimo vietas. Be to, naudinga išvažiavimofunkcija padės išvažiuojant iš paralelinio parkavimo vietos. Viskas, ką turėsite daryti – kontroliuoti greitį ir perjungti pavaras.

 • Didinti

  Visa svarbiausia informacija vienoje vietoje – tai naujojo „Kia Sportage“ devizas. Apžvalginio daviklių skydo centre esančiame 4,2 colio TFT skystųjų kristalų ekrane rasite viską nuo navigacijos iki naudingų duomenų apie kelionę. Greitai dirstelėję į padangų slėgio stebėjimo sistemą iškart pamatysite, ar tinkamas padangų slėgis.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

RYŠYS

RYŠYS
 • Didinti

  Žinokite viską, ką reikia apie kelią dėl „Kia Connected Services“ paslaugos, veikiančios „TomTom“ platformoje. Informacija apie greičio apribojimus(1), orą, eismą ir daugiau patogiai rodoma automobilio ekrane (Norint aktyvuoti paslaugas būtinas išmanusis telefonas ir duomenų ryšys.) Standartiškai įdiegtai navigacijos sistemai suteikiame žemėlapio atnaujinimus 7 metams ir tiesiogines paslaugas**. Paskutinis šio paketo akcentas – integruotas „Wi-Fi“ ryšys, per jūsų išmanųjį telefoną prisijungiantis prie interneto.

 • Didinti

  Senka baterija? Ne bėda! Paprasčiausiai patogiai padėkite savo suderinamą telefoną ant padėklo naujojo „Kia Sportage“ valdymo pulte ir leiskite jam įsikrauti belaidžiu būdu. Ant padėklo padėjus kitus daiktus, daiktų aptikimo sistema juos aptinka ir užblokuoja krovimo funkciją, kad užtikrintų saugumą. Tai tik viena iš daugybės naujajame „Kia Sportage“ esančių patogumo funkcijų.

 • Didinti

  Pasinerkite į kitokį garsą: Naujajame „Sportage“ galite klausyti savo mėgstamiausios muzikos aukščiausios kokybės garsu. 8 garsiakalbių „JBL“ garso sistema su „Clari-fiTM“ muzikos atkūrimo technologija pagerina MP3 failų garso kokybę, tad girdite aiškų, didelės raiškos garsą. Svarbiausias jums kylantis klausimas: Kurio grojaraščio dainoms pritarsite pirmiausiai?

 • Didinti

  Kad ir kur keliautumėte, ryšys bus su jumis. Lanksčiai naudokite ir kraukite visus savo įrenginius per naujojo „Kia Sportage“ priekinės konsolės USB ir atsargines jungtis. Kartu keliaujantys draugai ir šeima džiaugsis sparčiojo krovimo USB lizdu, skirtu galinėms sėdynėms. Dėl „Bluetooth®“ niekada nepraleisite skambučio, ar savo mėgstamiausių dainų.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

INTERJERAS

INTERJERAS
 • Didinti

  Naujojo „Sportage“ viduje jausitės lyg namie, nes čia maksimalus komfortas ir funkcionalumas dera su aukštos kokybės, lietimui švelniomis medžiagomis. Matysite ir jausite kokybę. Matinės chromuotos detalės ir blizgūs akcentai tinkamose vietos palieka ilgai išliekantį įspūdį. Kodėl neišreikšti savęs pasirenkant mėgstamiausius atspalvius ir medžiagas?

 • Didinti

  Naujajame „Sportage“ tikrai netrūksta vietos, tad jūs ir visi keleiviai važiuosite ypač patogiai. Ypatingai išdėstytas salonas, daug erdvės, atlošiamos galinės sėdynės ir dar daugiau – automobilio salonas stebėtinai erdvus ir lankstus. Maloniai kelionei, net kai kartu vežiojatės minią.

 • Didinti

  Atsiloškite ir mėgaukitės sėdynėmis Priekinės ir galinės sėdynės šildomos, tad žiemą bus šilta, be to, priekinės sėdynės dar ir vėdinamos, tad vasarą nesukaisite. Vairuotojo sėdynė prilaiko stuburą, tad jausitės ypač patogiai. Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės leidžia lengvai nustatyti tobulą sėdėjimo padėtį. Ar minėjome, kad galinės sėdynės atsilošia ir kad galite rinktis iš 9 sėdynių apdailų?

 • Didinti

  Kad ir kokios įrangos reikia jūsų naujausiam nuotykiui, naujajame „Sportage“ ją tikrai sutalpinsite. Standartinėje padėtyje talpioje bagažinėje yra 491 l vietos bagažui, o užlenkus galines sėdynes sutalpinsite iki 1 480 l krovinio. Nuleidę bagažinės dugną sukursite papildomus 12 l vietos jūsų pirkiniams, sportinei įrangai ir pan.

 • Didinti

  Reikia atidaryti bagažinės dureles nenaudojant rankų? Bus padaryta! Jei esate apsikrovę įranga ar pirkiniais, tiesiog prieikite prie naujojo „Sportage“ su išmaniuoju raktu kišenėje, pastovėkite bagažinės zonoje 3 sekundes ir bagažinė automatiškai atsidarys. Išmanusis raktas taip pat leidžia jums lengvai patekti į automobilį nenaudojant rakto ir užvesti variklį mygtuko paspaudimu.

 • Didinti

  Jei naujajame „Kia Sportage“ sumontuotas papildomas panoraminis stoglangis, į kiekvieną nuotykį galėsite pažvelgti nauju, jaudinančiu kampu. Jei jums jau užtenka saulės, paspaudimu uždarykite užsklandą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

SAUGUMAS

SAUGUMAS
 • Didinti

  Autonominio avarinio stabdymo sistema(2) saugo jus ir padeda išvengti avarijos. Jutiklis ir kamera aptinka kelyje esančius pėsčiuosius ir automobilius ir įspėja jus, jei yra potencialus susidūrimo pavojus. Jei vairuotojas nesureaguoja, automobilis automatiškai stabdo, kad būtų išvengta įvykio ar būtų sušvelninti jo padariniai.

 • Didinti

  Su „aklosios zonos“ aptikimo sistema matysite paprastai nematomas zonas. Ši išmani technologinė funkcija stebi akląsias zonas ir vizualiai įspėja jus šoniniame veidrodėlyje, jei kitas automobilis įvažiuoja į akląją zoną. Apsisukant atbulinio važiavimo per eismą sistema įspėja, jei kas nors artėja prie automobilio. Ramiai išvažiuokite iš stovėjimo vietos.

 • Didinti

  Naujajame „Sportage“ sumontuota gausybė standartinių pasyvių saugumo funkcijų. Pažangus korpusas yra struktūriškai sutvirtintas ypač tampriu plienu. Strategiškai salone išdėstytos 6 oro pagalvės apsaugo susidūrimo atveju. Tai – tik keli iš daugybės saugumo aspektų, nes šis automobilis buvo sukurtas galvojant apie jūsų saugumą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

VAŽIAVIMO DINAMIKA

VAŽIAVIMO DINAMIKA
 • Didinti

  Bekelė, jokių ribų – su naujuoju „Kia Sportage“ mėgaukitės visiška laisve ir valdymu, kad ir kur bevažiuotumėte. Pagerinti visureigio pajėgumai, keturi varantieji ratai. Automobilis pastoviai stebi važiavimo sąlygas, kad ant grubaus, biraus ar slidaus paviršiaus palaikytų sukibimą. Taip pat pagerinamas horizontalus stabilumas posūkiuose.

 • Didinti

  Sukurtas puikioms darbinėms savybėms ir praktiškumui, naujasis „Kia Sportage“ turi išmanius variklius, kurie išties yra įspūdingi. Rinkitės iš plataus galingų benzininių ir dyzelinų variklių pasirinkimo, įskaitant naująjį „GT“ serijos 1,6 l. „Turbo GDI“ benzininį variklį. Kad ir ką pasirinktumėte, mėgausitės vikriu, sklandžiu ir ekonomišku važiavimu.

 • Didinti

  Su 7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėže pasinaudosite geriausiomis rankinės ir automatinės pavarų dėžių savybėmis. Greitesnis, sklandesnis greitėjimas, didesnis manevringumas, taupesnės degalų sąnaudos – dabar visa tai įmanoma. Ant vairo esančios pavarų perjungimo rankenėlės leis jums pajusti lenktynių nuotaiką.

 • Didinti

  Kurą taupanti „Idle Stop&Go“ technologija – draugiška aplinkai ir jūsų piniginei. Automobiliui sustojus sistema išjungia variklį ir vėl jį įjungia paspaudus akceleratorių. Į šią technologiją įeina energijos regeneravimo sistema. Nuėmus koją nuo akceleratoriaus, sistema automatiškai naudoja kinetinę energiją krauti akumuliatorių.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 METŲ GARANTIJA*

 • „Kia Sportage“ buvo išbandytas išsamiais patikimumo ir patvarumo patikrinimais, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šiam automobiliui, kaip ir visiems naujiems „Kia Sportage“ modeliams, ilgiausią industrijoje garantiją. Visiems „Kia“ automobiliams suteikiama 7 metų arba 150 000 km ridos naujo automobilio garantija (pirmuosius 3 metus be ridos apribojimo; nuo 4 metų – 150 000 km).

7 METŲ ŽEMĖLAPIO ATNAUJINIMAS**

 • Kaip vienas iš mūsų kokybės įsipareigojimų, kiekvienas „Kia“ automobilis su gamykloje įdiegta „LG“ navigacijos sistema gauna 6 nemokamus kasmetinius žemėlapio atnaujinimus. Unikalus pasiūlymas, užtikrinantis, kad jūsų navigacijos sistema visada turėtų naujausią informaciją.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (1,6 GDI)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Įranga

Kėbulas Variklis Klasė Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
4x42,0 CRDi 4WD (AT) (136 AG)EXAutomatinėDyzelis5,915427 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 AG)EXAutomatinėDyzelis6,316624 49028 490
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 AG)EX Xenon™ PackAutomatinėDyzelis6,316624 99028 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 AG)GT-LineAutomatinėDyzelis6,316626 49030 490
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 AG)GT-Line PlusAutomatinėDyzelis6,316628 99032 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 AG)GT-Line TXAutomatinėDyzelis6,316630 99035 490

*„Kia“ 7 metų arba 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja ES valstybėse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje bei Gibraltare), atsižvelgiant į vietoje galiojančias sąlygas ir taisykles.

** „Kia“ 7 metų žemėlapio atnaujinimas

Programa taikoma tik nuo 2013 m. vasario 28 d. įsigytiems „Kia“ automobiliams su gamykloje įdiegta „LG“ navigacijos sistema. Atnaujinimui aptarnavimo taške gali būti taikomi mokesčiai už paslaugos atlikimą. Pagal 7 metų žemėlapio atnaujinimo programą atliekami 6 žemėlapio atnaujinimai, kadangi „Kia“ automobiliai parduodami su naujausia žemėlapio versija. Ši programa neturi įtakos navigacijos sistemos garantijai. „Kia“ neprisiima atsakomybės už žemėlapių tiekėjo „Navteq“ žemėlapių duomenų kokybę.

„TomTom Live Services“:

Paslaugos nemokamos 7 metus po pirmo navigacijos prijungimo prie mobiliojo tinklo.

(1)„TomTom Speed Camera“ paslauga

Dauguma vyriausybių ir vietos valdžios institucijų pripažįsta „TomTom Speed Camera“ paslaugos naudą saugesniam vairavimui. Mes, „Kia“, laikomės vietos įstatymų ir, kur reikia, keičiame savo praktiką. Spauskite čia, jei norite susipažinti su bendrosiomis nuostatomis 

(2)Autonominė avarinio stabdymo sistema

Autonominė avarinio stabdymo sistema (AEBS) yra pagalbinė sistema ir neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai valdyti automobilį. Vairuotojas privalo vairuoti pagal savo asmenines vairavimo galimybes, laikydamasis visų teisinių reikalavimų ir kelių ir eismo taisyklų. AEBS nėra autonominė vairavimo sistema. Daugiau informacijos rasite automobilio savininko vadove.

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Hankook 215/70R16 C C img/dpackage/Tyres/threebars.png 67
17 Hankook 225/60R17 E C img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
19 Hankook 245/45R19 E B img/dpackage/Tyres/threebars.png 67
17 Continental 225/60R17 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
19 Continental 245/45R19 E A img/dpackage/Tyres/twobar.png 71