360° view

DIZAINAS

DIZAINAS
 • Didinti

  Naujasis „Kia CEED“ iš karto patraukia dėmesį savo drąsiomis radiatoriaus grotelėmis, ledo kubelių formos LED dienos šviesos žibintais, chromuotais langų rėmais ir 17 colių dvispalviais lengvojo lydinio ratlankiais.

 • Didinti

  „Kia CEED“ salonas kurtas galvojant apie patogumą vairuotojui: horizontaliai išdėstyti prietaisai centrinėje konsolėje sukuria jaukią atmosferą ir erdvės įspūdį. Įspūdingas stilius dera su inovatyviomis technologijomis: 8 colių jutiklinis ekranas su navigacine įranga ir automatinė klimato kontrolė suteikia patogumo, o malonios liesti minkštos medžiagos prideda jaukumo ir solidumo.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KOMFORTAS

KOMFORTAS
 • Didinti

  Kad ir koks būtų oras, jūs tam pasiruošę! Priekinės sėdynės su trijų pakopų šildymo funkcija padės šaltomis dienomis. jos greitai įšyla ir kai pasiekiama užduota temperatūra, išsijugia. Be to, "CEED" jau standartinėje įrangoje turi vairo šildymo funkciją bei priekinio stiklo šildymą, kuris per keletą sekundžių nutirpdo ledą. Karštoms vasaros dienoms papildomai galima užsakyti priekinių sėdinių vėdinimą. EX komplektacijos pirkėjams galima užsisakyti ir galinių sėdynių šildymą (kartu su priekinių sėdynių vėdinimo funkcija).

 • Didinti

  Prie EX įrangos lygio galima papildomai įsigyti beraktę užvedimo sistemą. Paprastai pateksite į automobilį – jums nebereikės ieškoti raktelių kišenėje ar rankinėje. Automobilis jus atpažįsta, jei turite su savimi išmanųjį raktą, ir tereikia paspausti mygtuką, kad atidarytumėte dureles ar užvestumėte automobilį. Išmaniuoju raktu galima uždaryti ir pamirštus langus – jums tereikia laikyti pirštą ant rakto užrakinimo mygtuko ir langai užsidarys automatiškai.

 • Didinti

  Daugiau jokių laidų! Jei jūsų telefonas turi „Qi“ technologiją, tereikia jį padėti į belaidžio krovimo vietą ir telefonas pats įsikraus.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS
 • Didinti

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia šviesas iš tolimųjų į artimąsias, o kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas. Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema yra standartinė visų CEED modelių įranga.

 • Didinti

  Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist") aptinka priekyje važiuojantį automobilį (standartinė įranga) bei pėsčiuosius, neatsargiai einančius per kelią (papildoma įranga). Sistema aptinka kliutį priekyje ir įvertina jos greitį bei atstumą naudodama radarą ir kamerą. Jei iškyla pavojus, sistema vizualiai apie tai įspėja, o jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, stabdo automobilį automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • Didinti

  Aklosios zonos stebėjimo sistema seka vadinamąsias automobilio akląsias zonas ir įspėja vairuotoją apie automobilius, kurių pats vairuotojas gali nepastebėti. Eismo juostos keitimo pagalbos sistema padeda vairuotojui saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą, aptikdama automobilius aklosiose zonose ir įspėdama vairuotoją apie pavojingą situaciją. Šią sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti perkant EX komplektacijos automobilį.

 • Didinti

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema vaizdo kameros ir radaro pagalba kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir koreguoja CEED greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja įsibėgėja iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei, sistema visiškai sustabdo automobilį. Adaptyvią greičio palaikymo sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti tik EX komplektacijos modeliui su 7 laipsnių automatine pavarų dėže.

 • Didinti

  Greičio ribojimo informacinė sistema nuskaito greitį ribojančius ir lenkimą draudžiančius kelio ženklus ir atvaizduoja juos navigacijos sistemos ir prietaisų skydelio ekranuose. Galima įsigyti kaip papildomą įrangą automobiliams su EX komplektacija.

 • Didinti

  Nuovargio aptikimo sistema seka vairuotojo elgesį (judesius vairu, greičio palaikymą ir skaičiuoja bendrą kelionės trukmę) bei, pastebėjus koncentracijos praradimą garsinio ir vizualinio signalų pagalba įspėja vairuotoją, kad jam reikia pertraukėlės. Nuovargio aptikimo sistema yra standartinė visų CEED modelių įranga.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 METŲ GARANTIJA

 • „Kia CEED“ buvo išbandytas išsamiais patikimumo ir patvarumo patikrinimais, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šiam automobiliui, kaip ir visiems naujiems „Kia CEED“ modeliams, ilgiausią industrijoje garantiją. Visiems „Kia“ automobiliams suteikiama 7 metų arba 150 000 km ridos naujo automobilio garantija (pirmuosius 3 metus be ridos apribojimo; nuo 4 metų – 150 000 km).

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Modelis Variklis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1.6 CRDi LX Plus1,6 CRDi, 115 AGMechaninė4,010318 490
1.4 T-GDI 7DCT EX NAVI1,4 T-GDI, 140 AG 7DCT7DCT5,612720 590
1.6 CRDi 7DCT EX NAVI1,6 CRDi, 136 AG 7DCT7DCT4,211022 590

MATMENYS