DIZAINAS
 • NAUJO TIPO KĖBULAS Didinti
  NAUJO TIPO KĖBULAS

  Pirmas dalykas, kuris krenta į akis pažvelgus į išskirtinio dizaino Kia ProCeed, tai jo kėbulo tipas - Shooting Brake - kuris derina savyje kupė eleganciją ir jaudulį su praktišku universalo rafinuotumu. Pažvelkite atidžiau ir pastebėsite dramatiškai žemėjančias stogo linijas, griežtai apibrėžiančias kėbulo formą - visa tai sukurta tam, kad suteiktų ProCeed automobiliui sportišką charakterį ir įsimintiną išvaizdą, o viską vainikuoja unikalaus rašto 18 colių lengvo lydinio ratlankiai.

 • PROCEED GT-Line Didinti
  PROCEED GT-Line

  Jeigu ieškote išskirtinio sportiško dizano ir stilingo kupė silueto, kuris derėtų su universalui būdinga erdve ir saugumu, tada ProCeed GTL tobulai atitinka jūsų poreikius. Viduje rasite šiuolaikišką interjerą su navigacijos įranga, premium audio aparatūra, sportišką vairą su pavarų perjungimo svirtelėmis ir ergonomiškas sėdynes, su išsiuvinėtais GTL logotipais, be to čia rasite daugybę erdvės keleiviams ir bagažui, tinkamos ilgoms kelionėms. Pridėkite stilingus aksesuarus, tokius kaip dvigubi išmetimo vamzdžiai ar stilingi ratlankiai - ir kiekviens išvažiavimas taps nuotykiu.

 • PROCEED GT Didinti
  PROCEED GT

  Jeigu išskirtinė išvaizda, sportiškumas, inovatyvumas ir sportinės charakteristikos jus "veža", tada jums puikiai tiks ProCeed GT. Nuo tigro nosies formos radiatoriaus grotelių su GT logotipu ir ledo kubelių formos priekinių LED žibintų iki veržlių kėbulo linijų, kurios baigiasi išskirtiniais galiniais žibintais ir dvigubais išmetimo vamzdžiais, šis automobilis tiesiog prašosi vairuojamas. Viduje jis toks pat įspūdingas kaip ir iš išorės - aukštos kokybės navigacijos įranga, premium klasės audio sistema, sportinis vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis ir ergonomiškomis sportinėmis sėdynėmis su išsiuvinėtais GT logotipais. GT yra tikras džiaugsmas akims ir sielai.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS
 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia šviesas iš tolimųjų į artimąsias, o kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas. Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema yra standartinė visų ProCeed modelių įranga.

 • SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist") aptinka priekyje važiuojantį automobilį (standartinė įranga) bei pėsčiuosius, neatsargiai einančius per kelią (papildoma įranga). Sistema aptinka kliutį priekyje ir įvertina jos greitį bei atstumą naudodama radarą ir kamerą. Jei iškyla pavojus, sistema vizualiai apie tai įspėja, o jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, stabdo automobilį automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA)

  Aklosios zonos stebėjimo sistema seka vadinamąsias automobilio akląsias zonas ir įspėja vairuotoją apie automobilius, kurių pats vairuotojas gali nepastebėti. Eismo juostos keitimo pagalbos sistema padeda vairuotojui saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą, aptikdama automobilius aklosiose zonose ir įspėdama vairuotoją apie pavojingą situaciją. Šią sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti perkant GT TX komplektacijos automobilį.

 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema vaizdo kameros ir radaro pagalba kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir koreguoja ProCeed greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja įsibėgėja iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei, sistema visiškai sustabdo automobilį. Adaptyvią greičio palaikymo sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti tik GT komplektacijos modeliui.

 • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW) Didinti
  GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW)

  Greičio ribojimo informacinė sistema nuskaito greitį ribojančius ir lenkimą draudžiančius kelio ženklus ir atvaizduoja juos navigacijos sistemos ir prietaisų skydelio ekranuose. Galima įsigyti kaip papildomą įrangą automobiliams su GT TX komplektacija.

 • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

  Nuovargio aptikimo sistema seka vairuotojo elgesį (judesius vairu, greičio palaikymą ir skaičiuoja bendrą kelionės trukmę) bei, pastebėjus koncentracijos praradimą garsinio ir vizualinio signalų pagalba įspėja vairuotoją, kad jam reikia pertraukėlės. Nuovargio aptikimo sistema yra standartinė visų ProCeed modelių įranga.

Ankstesnis Kitas

 • UNIVERSALUMAS Didinti
  UNIVERSALUMAS

  Naujojo Kia ProCeed kėbulas yra sukurtas taip, kad stilinga išvaizda netapo kliūtimi universalumui. Jis ne tik suteikia daugiau erdvės viduje sėdintiems, bet ir pasižymi net 594 litrų talpos bagažinės erdve, tai yra viena erdviausių bagažinių savo klasėje. Be to, sėdynes galima atlenkti proporcija 40:20:40 vienu rankenėlės paspaudimu - tai Smart Power Tailgate sistema, kuri naudojama GT komplektacijoje. Viduje gausu įvairiausių talpų smulkmenoms.

 • MAŽI PATOGUMAI Didinti
  MAŽI PATOGUMAI

  Išmanios galinės bagažinės durys atsidaro automatiškai, vos jūs prisiartinate prie automobilio galo, jeigu jūsų kišenėje ar rankinėje yra išmanusis raktas - itin patogu, jeigu jūsų rankos užimtos. Išmaniojo rakto pagalba jūs užvesite variklį vienu mygtuko paspaudimu. Be to, galime per atstumą uždaryti langus.

 • VAIRUOTOJO KOMFORTAS Didinti
  VAIRUOTOJO KOMFORTAS

  Visos automobio sėdynės šaltomis dienomis greitai sušyla, tai ppat, kaip sušyla ir vairas bei priekinis automobilio stiklas. Priekinėse sėdynėse yra sumontuota ir ventiliacijos sistema karštoms dienoms. "Smart Parking Assist" sistema leidžia įsisprausti net į mažiasią tarpą tarp automobilių: galinė vaizdo kamera rodo būsimą automobilio trajektoriją ant centrinės konsolės ekrano - tai padeda jums tiksliai pataikyti į savo vietą ankštoje stovėjimo aikštelėje.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia į artimąsias šviesas ir, kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas. Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema yra standartinė visų ProCeed modelių įranga.

 • JBL PREMIUM GARSO SISTEMA Didinti
  JBL PREMIUM GARSO SISTEMA

  Mėgaukitės puikios kokybės savo mėgstama muzika. JBL Premium garso sistema su 8 garsiakalbiais ir pažangia Clari-Fi™ muzikos atkūrimo technologija užtikrins, kad vairuodami klausysitės tik kokybiško garso.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Daugiau jokių laidų! Jei jūsų telefonas turi „Qi“ technologiją, tereikia jį padėti į tam skirtą lentynėlę ir telefonas pats įsikraus.

Ankstesnis Kitas

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,6 T-GDI GT TX 7DCTAutomatinė6,777153,229 69026 990
Dimension image
Dimension image