Naujos kartos Kia CEED yra tikras šedevras, žengiantis koja kojon su laikmečio dvasia. Automobilis, pasižymintis puikiomis saugos savybėmis, yra vertas puikios kainos. Jau standartinėje versijoje rasite tolimųjų šviesų asistentą, aktyvią eismo juostos palaikymo sistemą, susidūrimo prevencijos sistemą, padangų slėgio jutiklius bei ir dar daug komforto įrangos, o žiemą Jus džiugins šildomas vairas bei sėdynės.

Kia Ceed  LX Plus 1.4 MPI, 100 AG versijos kaina dabar tik 12 990 €

Gausiausia įranga savo klasėje, universali modifikacijų gama, kokybė ir net 7 metų garantija? Išbandykite "Kia Ceed", kuris užėmė garbingą antrą vietą Lietuvos metų automobilio rinkimuose!

 
Kia Ceed   Kia Ceed SW   Kia ProCeed

Apžiūrėkite ir ateikite bandomajam važiavimui

 

Apžiūrėkite ir ateikite bandomajam važiavimui

 

 

Apžiūrėkite ir ateikite bandomajam važiavimui

 

"Ceed" gamoje yra daugiau kaip 30 įvairių kėbulų, įrangos ir variklių
kombinacijų. Apžiūrėkite ir ateikite bandomajam važiavimui


Be turtingo automobilio įrangos asortimento mes siūlome kokybės garantą – automobilių pramonėje pirmaujančią 7 metų garantiją, pagrįsta griežtais patikimumo ir patvarumo bandymų standartais. Auto Bilt apklausos duomenimis, klientų poreikių patenkinimo ir aukštos kokybės atžvilgiu 20 pirmaujančių Europos automobilių gamintojų rinkoje KIA jau keletą metų iš eilės užima aukščiausią poziciją.

Kia“ 7 metų / 150 000 km garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare).