Nuolat tobuliname savo integruotą navigacijos sistemą, kad Jūs galėtumėte kuo patogiau ja naudotis. Nepaisydami automobilio pagaminimo metų, atnaujinti navigacijos sistemą galite patys nemokamai.

Atnaujinę programinę navigacijos įrangą, galite naudotis šiais privalumais:

Atnaujintais Europos šalių ir JK žemėlapiais.

Jūsų automobilio sistema pritaikyta naudoti naujausią grafinę sąsają ir suteikti prieigą prie pažangiausių funkcijų ir naujovių.
Jei Jūsų automobiliui teikiamos nemokamos septynerių metų „Kia Connect“ (UVO) paslaugos, atnaujinimai gerina suderinamumą su „Kia Connect“ programėle.

Esate pasiruošę atsisiųsti atnaujinimus?

1. Pagal automobilio modelį ir navigaciją Jums gali prireikti iki 64 GB talpos USB atmintinės arba SD kortelės. Jums taip pat gali prireikti kompiuterio, turinčio bent 54 GB laisvos standžiojo disko atminties.

2. Norėdami sužinoti savo Kia automobilio modelinius metus (MY), peržiūrėkite žemiau esantį DUK skyrių. Jų reikės tinkamam atnaujinimui pasirinkti.

3. Norėdami atnaujinti, į kompiuterį turėsite įdiegti „Kia Navigation Updater“ programinę įrangą. Dėl to Jūs privalote turėti įrenginio administratoriaus prieigą.

Ar esate pasiruošę?

      Eiti į Kia navigacijos atnaujinimų tinklalapį     

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip dažnai atnaujinama programinė įranga? Dauguma palydovinės navigacijos įrenginių atnaujinama maždaug du kartus per metus, tačiau kai kurie senesni prietaisai – tik kartą per metus.

Kiek laiko užtrunka atsisiųsti programinę įrangą? Tai labai priklauso nuo Jūsų naudojamos interneto prieigos greičio. Programinės įrangos failo dydis gali siekti iki 34 GB.

Kiek laiko užtrunka atnaujinti rankiniu būdu? Tai priklauso nuo pagrindinės navigacijos sistemos įrangos ir programinės įrangos, tačiau preliminariai atnaujinimas neturėtų trukti ilgiau nei 1 val. 30 min. Svarbu pasirūpinti, kad Jūsų transporto priemonė būtų pakankamai įkrauta ar turėtų užtektinai degalų ir galėtų nepertraukiama veikti visą šį laiką. Kol naujinama, automobilis turi būti užvestas.

Kaip sužinoti savo automobilio modelinius metus (MY)? Transporto priemonės modeliniai metai nebūtinai sutampa su jos pagaminimo ar registracijos metais. Automobilio modelinius metus galite nustatyti patikrinę dešimtąjį automobilio identifikavimo numerio (VIN) simbolį.

10-asis skaitmuo  (MY)
8 MY08
9 MY09
A MY10
B MY11
C MY12
D MY13
E MY14
F MY15
G MY16
H MY17
J MY18
K MY19
L MY20
M MY21
N MY22
P MY23

Į ką galiu kreiptis pagalbos?

Čia galite susisiekti su navigacijos atnaujinimo pagalbos komanda, kuri pasiruošusi Jums kuo skubiau padėti: https://update.kia.com/EU/LT/csCenter

Ar Kia įgaliotasis atstovas gali atnaujinti programinę įrangą už mane?

Įgaliotasis Kia atstovas ir (arba) autorizuotas serviso centras atnaujinti gali, tačiau turėkite omenyje, kad ši paslauga gali būti mokama. Be to, apie savo apsilankymą reikės pranešti iš anksto, kad atnaujinimui reikalinga programinė įranga būtų atsiųsta prieš Jums atvykstant.

Atnaujinti programinę įrangą internetu (OTA)

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje (mokama paslauga).