DIZAINAS
 • SPORTIŠKUMAS VEDANTIS PIRMYN Didinti
  SPORTIŠKUMAS VEDANTIS PIRMYN

  Naujasis Kia Ceed išsiskiria naujovišku priekinės dalies dizainu: į ją integruotos unikalios tigro nosį primenančios radiatoriaus grotelės ir apatinė glotnaus chromo juosta, panaši į ore sklendžiantį sparną. Į naują priekinių žibintų komplektą įeina ne tik Full LED šviesos, bet ir LED rūko žibintai. Sportiškesnio stiliaus priekinį buferį taip pat papildė į ašmenis panašios horizontalios apdailos juostelės ir naujo dizaino trikampių šoninių oro įsiurbimo angų skydeliai.

 • TRYKŠTANTIS GALIA IR UŽTIKRINTUMU Didinti
  TRYKŠTANTIS GALIA IR UŽTIKRINTUMU

  Rafinuoto sportiškumo tema tęsiama ir galinėje automobilio dalyje, kurioje sumontuoti nauji išskirtinio stiliaus galiniai žibintai. Kiekvieną jų sudaro tarsi korio akutės sudėlioti 48 atskiri LED elementai. Naujas blizgančios juodos spalvos galinis difuzorius papuoštas vientisa glotnaus chromo juosta. Galinių žibintų LED šviesos taip pat veikia kaip pulsuojantys posūkio signalai.

 • PAGAL JŪSŲ NORUS IR POREIKIUS Didinti
  PAGAL JŪSŲ NORUS IR POREIKIUS

  Rafinuoto stiliaus automobilio salone viskas pritaikyta vairuotojui. Pradedant vientisais minkštais paviršiais salono priekyje ir baigiant įvairiomis išmaniosiomis technologijomis, kurios užtikrina sklandų ryšį su automobiliu ir išoriniu pasauliu. Pilkomis siūlėmis papuošti juodo veliūro ir lygios odos sėdynių apmušalai, stogas, padengtas aukštos kokybės juoda medžiaga, sportiškas vairas su GT-Line ženkliuku, perforuotos odos pavarų perjungimo svirties antgalis – automobilyje yra visa tai ir gerokai daugiau.

 • ERDVUS IR ĮSPŪDINGAS Didinti
  ERDVUS IR ĮSPŪDINGAS

  Naujasis Kia Ceed yra kompaktiškas hečbekas, su kuriuo itin lengva manevruoti miesto gatvėse ir stovėjimo aikštelėse, tačiau šis automobilis tuo pat metu gali nustebinti keleiviams bei bagažui skirta erdve. Tai yra modelis, nebijantis atkreipti į save dėmesį. Užtikrintumo jam suteikia tokios solidžios detalės kaip blizgantys juodi veidrodėliai, išraiškinga slenksčių apdaila ir deimantiniu tekinimo būdu apdirbti naujo dizaino 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Pastarieji atrodo itin įspūdingai tiek automobiliui važiuojant, tiek stovint vietoje.

Ankstesnis Kitas

SKIRIAMIEJI BRUOŽAI
 • KIA CEED GT-LINE Didinti
  KIA CEED GT-LINE

  Naujasis Kia Ceed GL išsiskiria dar rafinuotesniu ir išraiškingesniu stiliumi nei bet kada anksčiau. Patobulintos naujo, atletiško išorės dizaino detalės kaskart įkvėps dinamiškai vairuoti. Geras efektingų pokyčių pavyzdys yra šoninių oro įsiurbimo angų apdaila: jos primena strėlę ir tęsiasi iki pat priekinių ratų arkų.

 • GALINGI MAŽOS EMISIJOS VARIKLIAI Didinti
  GALINGI MAŽOS EMISIJOS VARIKLIAI

  Benzininiai ir dyzeliniai varikliai išvysto dar didesnę galią, tačiau tuo pat metu atitinka naujausius Euro 6d emisijos standartus. Siūlomas ir naujasis 160 AG galios, 1,5 l Kia Smartstream variklis su švelniojo hibrido sistema, CVVD technologija ir žemo slėgio išmetamųjų dujų recirkuliacija. Nauji techniniai sprendimai ir siūloma 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija leido pastebimai sumažinti degalų sąnaudas.

 • AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS IŠTISUS METUS Didinti
  AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS IŠTISUS METUS

  Nepriklausomai nuo oro sąlygų, keleivių komfortas naujajame Kia Ceed – visuomet svarbiausias prioritetas. Šaltomis dienomis galima įjungti priekinių ir galinių sėdynių šildymą. Trimis lygiais reguliuojamas priekinių sėdynių šildymas suveikia labai greitai, o pasiekus norimą temperatūrą, įrangos veikimo intensyvumas sumažinimas. Norint atsivėsinti karštomis vasaros dienomis, galima įjungti odinių priekinių sėdynių vėdinimą. Taip pat visuomet veikia automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Pagalba važiuojant greitkeliais išlaiko saugų atstumą tarp Ceed bei priekyje riedančios transporto priemonės ir išlaiko pastovią padėtį pasirinktos eismo juostos centre. Tuo pat metu sistema vairu koreguoja judėjimo trajektoriją, padidina arba sumažina greitį. Drauge su šia įranga veikianti pagalbos posūkiuose funkcija pagal navigacijos duomenis atpažįsta artėjantį kelio vingį ir prireikus gali sulėtinti greitį. Įveikus posūkį automatiškai vėl išvystomas iš anksto nustatytas greitis.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ

  Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema5 veikia pagal vairuotojo nustatytą greitį. Naudodama priekyje įrengtą kamerą ir radarą ši pagalba nuolatos fiksuoja priekyje esančios transporto priemonės padėtį bei greitį ir pagal šiuos duomenis palaiko saugų atstumą. Sistema automatiškai didina arba mažina greitį, o jei priekyje važiuojantis automobilis sustoja, sustabdo ir Jūsų vairuojamą Kia Ceed. Transporto srautui pajudėjus iš vietos, Jūs automatiškai pradėsite važiuoti.

 • EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS

  Per ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą eismo juostos palaikymo sistema stebi kelio žymėjimą ir užtikrina, kad Jūsų vairuojamas Ceed visuomet išliktų pasirinktos eismo juostos centre. Siūloma visiems modeliams su mechaninėmis ir automatinėmis pavarų dėžėmis.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE

  Naudodama ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą ir galinėje dalyje sumontuotus radarus sistema stebi šalia Jūsų automobilio arba nematomojo vairuotojo zonoje važiuojančių kitų transporto priemonių padėtį bei santykinį greitį. Užfiksavusi susidūrimo pavojų, sistema apie tai praneša įspėjamaisiais garsiniais ir vaizdo signalais. Įranga taip pat gali dalyvauti automobilio valdyme tam, kad išlaikytų jį užimamoje eismo juostoje ir padėtų išvengti galimo susidūrimo.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA

  Atbuline eiga važiuojant iš stovėjimo aikštelės ar namų kiemo ši pagalbinė sistema garsiniais ir vaizdo signalais įspėja apie kitas transporto priemones, artėjančias automobilio link. Vairuotojui laiku nereaguojant, automatiškai aktyvuojami stabdžiai.

 • ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ

  Sistema stebi vairo judesius, akceleratoriaus valdymą ir bendrą kelionės trukmę. Pagal tai vertinamas vairuotojo dėmesingumo lygis, o užfiksavus jo sumažėjimą, skelbiami garsiniai ir vaizdiniai įspėjimai. Taip pat veikia papildoma funkcija, pranešanti vairuotojui, jog transporto srautas pajudėjo į priekį, o jis vis dar stovi vietoje.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

  Kiekvienoje išvykoje nuolatos gaukite naujausią informaciją ir realiuoju laiku palaikykite ryšį su Jus supančiu pasauliu. Viena iš Kia Connect paslaugų yra internetinė navigacija su nuolat atnaujinamais duomenimis apie eismo organizavimą. Ieškodami konkretaus adreso ar artimiausių lankytinų vietų, taip pat galite pasinaudoti balso atpažinimo funkcija.

 • KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS

  Per Kia Connect programėlę nuotoliniu būdu galite pasitikrinti, ar užrakinote automobilio duris, arba tiksliai sužinoti, kurioje vietoje stovi Jūsų transporto priemonė. Taip pat numatyta galimybė peržiūrėti Ceed parinktis, pakeisti jas telefone ir greitai pritaikyti automobiliui. Ne mažiau patogu pastačius automobilį likusius metrus įveikti pėsčiomis išmaniojo telefono programėlėje gaunant nuorodas iki pat galutinio kelionės tikslo.

 • DU DIDELI EKRANAI Didinti
  DU DIDELI EKRANAI

  Paprastas, skoningas ir vos įsėdus į vidų iškart pastebimas 10,25 colio spalvotas didelės raiškos skystųjų kristalų jutiklinis ekranas pateikia trumpiausius navigacijos maršrutus ir kitą svarbią informaciją. Tuo pat metu visiškai skaitmeniniame 12,3 colio prietaisų skydelio ekrane rodoma pagrindinė automobilio ir kelionės informacija. Pasirinkus skirtingus režimus taip pat keičiasi prietaisų skydelio konfigūracija. Kartu naudojami šie du ekranai užtikrina saugias keliones ir malonų bei patogų vairavimą.

 • JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA Didinti
  JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

  Per JBL aukščiausios kokybės garso sistemą galite klausyti geriausiai Jūsų nuotaiką atitinkančių mėgstamiausių dainų, tinklalaidžių ir visko, kas tik patinka. Aštuoni garsiakalbiai ir pažangi Clari-FiTM muzikos atkūrimo technologija3 pagerina MP3 failų skambesį, konvertuodama juos į aukštos kokybės garsą. Tai fantastiška patirtis važiuojant automobiliu.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS

  Jei išsikrauna išmaniojo telefono baterija, važiuodami tiesiog padėkite įrenginį ant centrinės konsolės priekyje esančios belaidžio įkrovimo platformos4. Tiems, kurie turi įkrovimo laidą, skirtos įvairiose salono vietose integruotos USB jungtys. Jos taip pat įrengtos galinėje centrinės konsolės dalyje, todėl visų automobilio keleivių telefonai gali būti kraunami ir tuo pat metu naudojami.

Ankstesnis Kitas

 • IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA Didinti
  IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA

  Didesnė galia ir mažesnė emisija be papildomos baterijos įkrovimo. Sumaniai sujungus Smartstream benzininį arba dyzelinį variklį su 48 voltų ličio jonų baterija gauta Ceed modeliuose montuojama Kia švelniojo hibrido sistema leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją. Prie to prisideda ir ypač svarbi integruota e-system technologija, regeneruojanti kinetinę energiją automobiliui lėtėjant ir suteikianti papildomą sukimo momentą greitėjant.

 • UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU Didinti
  UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU

  Baterijos energija ir papildomas sukimo momentas leidžia vidaus degimo varikliui dirbti tyliau ir naudoti mažiau degalų. Variklį užveda e-system įranga, todėl tai visuomet įvyksta greitai ir sklandžiai. Įsibėgėjant arba kylant į kalną, naudodama baterijoje sukauptą energiją e-system pavara perduoda papildomą sukimo momentą. Baigiantis baterijos energijai, ji gali būti įkrauta važiuojant pastoviu greičiu.

 • VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA Didinti
  VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA

  Švelniojo hibrido technologija leidžia be papildomų vairuotojo pastangų sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją! Atleidus akceleratorių modeliuose su iMT 6 transmisija vidaus degimo variklis išjungiamas ir, taupant degalus, automobilis tiesiog rieda. Lėtėjant ar intensyviai stabdant, regeneruota kinetinė energija panaudojama baterijai įkrauti. Visiškai sustojus, vidaus degimo variklis automatiškai išsijungia, o tai taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas.

Ankstesnis Kitas

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,0 T-GDI, 100 AGLX PlusMechaninė5,3-6,4121-14621 040
1,5 T-GDI, 140 AGLX PlusMechaninė5,7-6,3128-14222 040
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTLX PlusAutomatinė5,8-6,3131-14323 540
1,5 T-GDI, 140 AGEXMechaninė5,7-6,3128-14224 540
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTEXAutomatinė5,8-6,3131-14326 040
Dimension image
Dimension image

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.