Kia Connect perkelia automobilio naudojimą į naują skaitmeninę erą. Prisilieskite prie jungiamumo ateities – realiuoju laiku gaukite svarbiausią informaciją ir dar patogiau valdykite visą įrangą pirštų galiukais.

Su Kia Connect programėle viskas pasiekiama vienu ekrano prilietimu.
Žinokite daugiau, pasinaudokite visomis Kia išmaniųjų paslaugų teikiamomis galimybėmis.
Palaikykite ryšį su automobiliu, kad ir kur būtumėte: išskirtinis Kia Connect programėlės funkcionalumas suteikia galimybę gauti svarbiausią informaciją apie transporto priemonę ir vairavimo statistiką, todėl daugiau nebereikės ieškoti papildomų duomenų. Be to, naudojantis programėle, nuotoliniu būdu galima aktyvuoti visą svarbiausią automobilio įrangą. Būkite viskam pasiruošę iš anksto: Kia išmaniosios paslaugos suteikia sklandžią prieigą prie išsamios informacijos apie kelionę ir svarbiausių automobilio sistemų duomenų. Visa tai realiuoju laiku pateikiama navigacijos ekrane. Aktyvavus Kia išmaniąsias paslaugas, duomenys nuolatos atnaujinami. Tam naudojama multimedijos įrangoje įdiegta SIM kortelė arba Jūsų telefone veikianti mobilioji saitvietė.

KIA CONNECT PROGRAMĖLĖ – NUOTOLINIS AKTYVAVIMAS

BATERIJOS VALDYMAS

Viskas Jūsų galioje: maksimaliai išnaudokite baterijos galimybes valdydami įkrovimą nuotoliniu būdu – aktyvuokite, stabdykite arba iš anksto nustatykite norimam laikui. Tai ne tik žymiai palengvina naudojimąsi, bet ir gerokai sumažina įkrovimo trukmę bei išlaidas elektros energijai. Taip pat maksimaliai pailgėja baterijos eksploatacijos laikotarpis. Lengva naudotis iš bet kur. Siūloma elektromobiliams ir įkraunamiesiems hibridams.

STEBĖJIMAS NUOTOLINIU BŪDU

Žinokite viską apie automobilį net nebūdami jame: stebėjimo nuotoliniu būdu režimas leidžia gauti visą informaciją ir tuomet, kai transporto priemonę vairuoja kitas asmuo. Per Kia Connect programėlę sekite savo Kia automobilio buvimo vietą, važiavimo laiką, atstumą ir maksimalų greitį. Jūsų asmeniniai duomenys visuomet bus apsaugoti, nes kitiems vairuotojams suteikiama tik ribota prieiga prie Kia sistemos.

KLIMATO KONTROLĖ

Leisdamiesi į kelionę nusistatykite optimaliausą temperatūrą: mūsų elektromobiliuose galite iš anksto nuotoliniu būdu aktyvuoti klimato kontrolę, todėl įsėdus į saloną temperatūra bus tokia, kokios pageidavote. Tai naudinga ne tik Jums, bet ir Kia automobiliui: optimalios temperatūros baterija greičiau perduos energiją, o ši per trumpiausią įmanomą laiką virs elektros variklio galia.

NAVIGACIJA IKI PAT DURŲ

Daugiau niekada neteks klaidžioti ieškant adreso: Kia Connect programėlės navigacijos iki pat durų funkcija pastačius automobilį parodys Jums kelią iki pasirinkto kelionės tikslo. Jums telieka susikaupti ieškant laisvos stovėjimo vietos. Net jei atvykote į visiškai nepažįstamą vietovę, visuomet pateksite ten, kur planavote.

KUR MANO AUTOMOBILIS?

Automobilio buvimo vietos nustatymo funkcija – tai, apie ką pasvajoja, ko gero, ne vienas vartotojas: bet kurioje stovėjimo aikštelėje ar nepažįstamoje gatvėje visuomet žinosite, kur stovi Jūsų transporto priemonė.

KIA IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

INTERNETINĖ NAVIGACIJA

Visuomet žinokite, kas laukia priešakyje: internetinė navigacija pagal debesijoje prieinamus realiojo laiko ir senesnius eismo duomenis kiekvienai kelionei parenka greičiausią maršrutą. Informacija nuolatos atnaujinama, todėl maršrutas koreguojamas realiuoju laiku, o vairuotojas tiksliai žino, kada pasieks numatytą tikslą.

ĮKROVIMO STOTELĖS

Internetinis katalogas rodo visas įkraunamiesiems hibridams pritaikytų stotelių vietas ir kitą svarbią informaciją, įskaitant galimus mokėjimo būdus, užimtumą ir jungčių tipus.

DURŲ UŽRAKINIMAS

Nebereikės pergyventi, kad pamiršote užrakinti automobilį ir niekada neliksite lauke tuo metu, kai rakteliai bus viduje. Naudodamiesi UVO programėle galite užrakinti arba atrakinti savo KIA duris vienu spustelėjimu.