DIZAINAS
 • RYŠKUS VIDUS Didinti
  RYŠKUS VIDUS

  Aptakios išorės su išskirtiniais bruožais, naujasis „Kia Stonic“ trykšta smagiu sportiškumu. SUV primenantys stogo laikikliai tikrai išsiskiria, o tamsintas stiklas žadina smalsumą ir sukuria asmeninę erdvę. Dvigubos projekcijos priekiniai žibintai su posūkių ir LED DRL rūko žibintais nušviečia kelią 17 col. lydinio ratlankiams.

 • PRITAIKYMO PARINKTYS Didinti
  PRITAIKYMO PARINKTYS

  Būkite drąsūs! Suasmeninkite naująjį „Kia Stonic“, pasirinkdami vieną iš dvidešimties dviejų atspalvių spalvų derinių stogui ir korpusui. Viduje rinkitės vieną iš šešių bronzinių spalvų paketų, įskaitant, bronzos, oranžinį, žalią ir pilką. Kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius?

 • NORI BŪTI PASTEBĖTAS Didinti
  NORI BŪTI PASTEBĖTAS

  Naujojo „Kia Stonic“ galingas dizainas buvo sukurtas norintiems, kad kiekvienas pasivažinėjimas būtų nuotykis. Aerodinamiškos linijos ir ryškios grotelės prisideda prie jūsų individualumo. Kaip galinis langas su aptaku ir didesnė apatinė įsiurbimo anga, siurbianti aušinantį orą. Galingi sparnai ir buferis bei oro srautą reguliuojanti slydimo plokštė užbaigia šį šaunų miesto visureigį.

 • ĮKVEPIANTIS VIDUS Didinti
  ĮKVEPIANTIS VIDUS

  Įlipkite ir susižavėkite stilingu naujojo „Kia Stonic“ vidumi. Rinkitės audinio arba dirbtinės odos sėdynes, priklausomai nuo asmeninių pomėgių. Tvirtai laikykite prabangų odinį D formos vairą. Palepinkite akis madingais spalvotais įdėklais ir detalėmis, pvz. kontrastingais dygsniais ant vairo ir sėdynių.

Ankstesnis Kitas

KOMFORTAS IR PATOGUMAS
 • IŠMANI NAVIGACIJA Didinti
  IŠMANI NAVIGACIJA

  Dievinate išvaizdžią technologiją? Naujasis „Kia Stonic“ – taip pat, galintis pasigirti patraukliu 7 col. slankiojančiu jutikliniu ekranu. Tai jūsų langas į viską, nuo radijo iki navigacijos, įskaitant žemėlapių atnaujinimus 7 metams.5 Gale sėdintys keleiviai gali pasinaudoti USB įkrovikliu, prireikus įkrauti įrenginius.

 • PASIRUOŠĘS LĖKTI Didinti
  PASIRUOŠĘS LĖKTI

  Linksmybės šiame unikaliame miesto visureigyje tęsiasi su 1,0 T-GDI varikliu su 120 AG.9 Sėskite, prisisekite ir pasiekite naują malonaus vairavimo lygmenį.

 • VAIRUOTOJUI PRITAIKYTA KABINA Didinti
  VAIRUOTOJUI PRITAIKYTA KABINA

  Patogiai įsitaisykite erdvioje kabinoje ir mėgaukitės novatoriška vairavimo patirtimi su pažangiomis technologijomis. Kabinoje visas dėmesys skiriamas jums. Ekranas su svarbiausia informacija yra nukreiptas link vairuotojo sėdynės ir visi mygtukai pasiekiami. Taip gerai apgalvotas vidaus dizainas leidžia susitelkti ties tuo, kas svarbiausia – vairavimu.

 • DINAMIŠKAS VAŽIAVIMAS Didinti
  DINAMIŠKAS VAŽIAVIMAS

  Sukurtas puikiam valdymui ir važiavimui, naujasis „Kia Stonic“ pasižymi manevringu, ypač jautriu vairavimu. Mėgaukitės tvirtesnės iš ypač tvirto plieno pagamintos važiuoklės pojūčiu. Grynas malonumas ir puikus jautrumas, kaskart sėdant už vairo.

 • PUIKUS ERDVUMAS Didinti
  PUIKUS ERDVUMAS

  „Kia Stonic“ smagumas ir aptakumas nereiškia, kad buvo taupoma vieta. Vietos pakanka patogiai kelionei su draugais. Reikia vežti krovinius? Ne bėda! Tiesiog nulenkite 60:40 padalintas galines sėdynes, sukurdami pakankamai vietos kroviniams.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • „DRIVE WiSE“ Didinti
  „DRIVE WiSE“

  Atraskite „DRIVE WiSE“ – augantį „Kia“ pažangių vairuotojo pagalbinių technologijų asortimentą.6 Sukurtos saugesniems keliams, šios novatoriškos funkcijos padeda greitai reaguoti į pavojus. Kad galėtumėte susitelkti ties vairavimo malonumu.

 • ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ UŽ EISMO JUOSTOS (LDW) Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ UŽ EISMO JUOSTOS (LDW)

  Nuovargis ir išsiblaškymas kelyje gali būti rimtas pavojus. Ir jums, ir kitiems eismo dalyviams. Įspėjimas apie išvažiavimą už eismo juostos (LDW) stebi jūsų padėtį eismo juostoje ir nukrypus perspėja vaizdiniais ir garsiniais signalais.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PAGALBA (FCA) Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PAGALBA (FCA)

  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba (FCA) padeda išvengti avarijos arba ją sušvelninti, įspėdama ir, jei reikia, automatiškai stabdydama.7 Naujojo „Kia Stonic“ priekiniame buferyje esantis jutiklis ir kamera ant priekinio stiklo stebi netoliese esančius pavojus, pvz. kitus automobilius ir pėsčiuosius.

 • VAIRUOTOJO DĖMESIO ĮSPĖJIMAS (DAW) Didinti
  VAIRUOTOJO DĖMESIO ĮSPĖJIMAS (DAW)

  Vairuotojo dėmesio įspėjimas (DAW) atidžiai stebi vairavimą. Jei sistema nustato, kad galite būti pavargę, ji rekomenduoja padaryti pertraukėlę.

 • TOLIMŲJŲ ŽIBINTŲ PAGALBOS SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŽIBINTŲ PAGALBOS SISTEMA (HBA)

  Važiuojant su tolimaisiais žibintais, tolimųjų žibintų pagalbos sistema (HBA) aptinka artėjančius automobilius ir automatiškai pritemdo tolimuosius žibintus. Taip neapakinsite iš priekio atvažiuojančių vairuotojų, apie tai net negalvodami.

 • AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO PERSPĖJIMAS (BCW) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO PERSPĖJIMAS (BCW)

  Zonos, kurių akys nemato, yra žinomos dėl savo pavojingumo. Aklosios zonos susidūrimo perspėjimas (BCW) su galinio skersinio eismo susidūrimo perspėjimu (RCTCW) praneša apie į akląją zoną įvažiavusius kitus automobilius. Taip apsaugomi visi.

Ankstesnis Kitas

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,2 DPI LX PlusMechaninė6,113915 99015 490
1,0 T-GDI (100hp) LX Plus 7DCTAutomatinė5,8-6,0131-13518 99018 490
1,0 T-GDI (100hp) EXMechaninė5,913320 49018 990
1,0 T-GDI (100hp) EX 7DCTAutomatinė5,8-6,0131-13521 99020 490
1,0 T-GDI (100hp) GT-Line 7DCTAutomatinė5,8-6,0131-13523 49021 990
1,0 T-GDI (120 hp) MHEV GT-Line 7DCTAutomatinė5,712924 99023 490

15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image