Kia EV9 pristatymo rinkoje pasiūlymas „Leiskite sau daugiau!“ terminai ir sąlygos

Įsigiję „Kia EV9“ gausite „Ignitis On“ įkrovimo kortelę su 2000 Eur įkrovimo kreditu

1. Akcijos bendradarbiavimo partneris Lietuvoje – UAB „Ignitis“ (Ignitis ON).
2. Kampanija galioja tik pirmiesiems 30 „Kia EV9“ automobilių, kurie parduodami įmonei ar privačiam klientui kaip pristatymo kampanijos dalis Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
3. Akcijos metu KIA Auto AS perkant Kia EV9 padovanos Ignitis ON įkrovimo raktą ir dovanų kuponą, kuriame bus suteiktas 2000 eurų (su PVM) vertės įkrovimo kreditas, kuriuo bus galima įkrauti automobilį Ignitis ON viešuosiuose įkrovimo taškuose visoje Lietuvoje.
4. Skirtingos galios Ignitis ON įkrovikliai turi skirtingus įkrovimo tarifus. Šiuo metu galiojančius apmokestinimo tarifus galite rasti interneto adresu ignitison.lt/kainodara.
5. Įkrovimo kredito limitas galioja 3 metus arba tol, kol bus panaudotas kredito likutis, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
6. Įkrovimo kredito limitas gali būti naudojama tik Ignitis ON viešuose įkrovimo taškuose įkrauti automobilį ir negali būti pakeista į kitus gaminius.
7. Klientas privalo turėti Ignitis ON kliento paskyrą, kurią galima nemokamai susikurti Ignitis ON mobiliojoje programėlėje. Ją galima atsisiųsti App store ir Google play aplikacijų parduotuvėse.
8. Klientas turi suaktyvinti mokėjimo kortelę Ignitis ON programėlėje, susieti įkrovimo raktą su savo paskyra ir aktyvuoti dovanų kuponą.
9. Aktyvavus dovanų kuponą savo vartotojo paskyroje, Ignitis ON aplikacijoje klientas gali matyti įkrovimo kredito likutį.
10. Įkrovimo raktas klientui įteikiamas kartu su automobilio perdavimu.
10. Jei įkrovimo raktas neveikia, susisiekite su Ignitis ON klientų aptarnavimo tarnyba nr.: +370 5 276 7676 arba el. paštu: info@ignitison.lt
11. Akcija galioja tol, kol visi akcijos automobiliai yra parduoti.
12. Atšaukiant automobilio pirkimo-pardavimo operaciją, įkrovimo raktas ir kredito likutis turi būti grąžintas Kia atstovui kartu su automobiliu, o kredito limito naudojimas turi būti nutrauktas iškart po pranešimo apie atsisakymą nuo operacijos. Atsisakius automobilio pirkimo operacijos, naudojant įkrovimo kredito limitu, KIA atstovas klientui išrašys sąskaitą už atliktus apmokestinimo veiksmus po pranešimo apie atsisakymą.

Peržiūrėkite Kia EV9 modelius ČIA