DIZAINAS
 • IŠRAIŠKINGAS VISAIS RAKURSAIS Didinti
  IŠRAIŠKINGAS VISAIS RAKURSAIS

  Tiek charakteringos tigro nosies formos radiatoriaus grotelės su tarsi ore sklendžiančiomis, sparnus primenančiomis juostomis, raudonos apdailos detalėmis ir tinklelį puošiantis GT logotipas, tiek išraiškingas priekinis buferis su naujoviškais Full LED priekiniais žibintais, LED rūko žibintai ir strėlių pavidalo LED dienos šviesos – kiekviena naujo ProCeed priekinės dalies dizaino detalė sufleruoja sportišką šio automobilio charakterį.

 • UŽTIKRINTAS GALINĖS DALIES SPORTIŠKUMAS Didinti
  UŽTIKRINTAS GALINĖS DALIES SPORTIŠKUMAS

  Unikalus reljefiškas ProCeed kėbulas ir sportiškas GT-Line modelio charakteris palieka stiprų įspūdį, o ypač – žvelgiant iš galo. Išraiškingų LED galinių žibintų ir ant bagažinės dangčio centre esančio ProCeed užrašo derinį papildo galinis buferis su nauju sportišku blizgančios juodos spalvos difuzoriumi, kurio dizainą paryškina raudonos apdailos detalės ir reflektoriai. Prie tokio dinamiško stiliaus puikiai dera ir du chromuoti išmetimo sistemos antgaliai.

 • RAFINUOTI POJŪČIAI IR IŠVAIZDA Didinti
  RAFINUOTI POJŪČIAI IR IŠVAIZDA

  Ženkite į komfortišką, puikiai įrengtą saloną, kuriame įdiegtos išmaniosios technologijos leis greitai įsitraukti į automobilio valdymą ir palaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu. Minkšti apdailos paviršiai naudojami visur: pradedant raudonomis siūlėmis siuvinėtomis sportinėmis veliūro sėdynėmis ir baigiant kontrastinga juoda stogo danga. Įsitaisius priekyje, rankos pačios tiesiasi link sportiško vairo, o dėmesį atkreipia panoraminis stogas, didelės raiškos ekranai ir įvairios pirštų prisilietimais valdomos funkcijos.

 • ATLETIŠKUMĄ PABRĖŽIANČIOS DETALĖS Didinti
  ATLETIŠKUMĄ PABRĖŽIANČIOS DETALĖS

  ProCeed veržlaus universalo Shooting brake tipo kėbulas sujungia šeimos automobilio erdvę ir praktiškumą bei atsisukti priverčiančio kupė modelio eleganciją. Sparčiai besileidžianti stogo linija ir aptakios formos aiškiai pabrėžia išskirtinį šio modelio sportiškumą. Itin įspūdingai atrodo tokios papildomos detalės, kaip standartinėje įrangoje siūlomi naujo dizaino 18 colių lengvojo lyginio ratlankiai su raudonais centriniais dangteliais ir tos pačios spalvos stabdžių apkabomis. Išorės dizaino efektas aplinkiniams – nepaneigiamas.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

  Kiekvienoje išvykoje nuolatos gaukite naujausią informaciją ir realiuoju laiku palaikykite ryšį su Jus supančiu pasauliu. Viena iš Kia Connect paslaugų yra internetinė navigacija su nuolat atnaujinamais duomenimis apie eismo organizavimą. Ieškodami konkretaus adreso ar artimiausių lankytinų vietų, taip pat galite pasinaudoti balso atpažinimo funkcija.

 • KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS

  Per Kia Connect programėlę nuotoliniu būdu galite pasitikrinti, ar užrakinote automobilio duris, arba tiksliai sužinoti, kurioje vietoje stovi Jūsų transporto priemonė. Taip pat numatyta galimybė peržiūrėti Ceed parinktis, pakeisti jas telefone ir greitai pritaikyti automobiliui. Ne mažiau patogu pastačius automobilį likusius metrus įveikti pėsčiomis išmaniojo telefono programėlėje gaunant nuorodas iki pat galutinio kelionės tikslo.

 • DU DIDELI EKRANAI Didinti
  DU DIDELI EKRANAI

  Paprastas, skoningas ir vos įsėdus į vidų iškart pastebimas 10,25 colio spalvotas didelės raiškos skystųjų kristalų jutiklinis ekranas pateikia trumpiausius navigacijos maršrutus ir kitą svarbią informaciją. Tuo pat metu visiškai skaitmeniniame 12,3 colio prietaisų skydelio ekrane rodoma pagrindinė automobilio ir kelionės informacija. Pasirinkus skirtingus režimus taip pat keičiasi prietaisų skydelio konfigūracija. Kartu naudojami šie du ekranai užtikrina saugias keliones ir malonų bei patogų vairavimą.

 • JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA Didinti
  JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

  Per JBL aukščiausios kokybės garso sistemą galite klausyti geriausiai Jūsų nuotaiką atitinkančių mėgstamiausių dainų, tinklalaidžių ir visko, kas tik patinka. Aštuoni garsiakalbiai ir pažangi Clari-FiTM muzikos atkūrimo technologija3 pagerina MP3 failų skambesį, konvertuodama juos į aukštos kokybės garsą. Tai fantastiška patirtis važiuojant automobiliu.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS

  Jei išsikrauna išmaniojo telefono baterija, važiuodami tiesiog padėkite įrenginį ant centrinės konsolės priekyje esančios belaidžio įkrovimo platformos4. Tiems, kurie turi įkrovimo laidą, skirtos įvairiose salono vietose integruotos USB jungtys. Jos taip pat įrengtos galinėje centrinės konsolės dalyje, todėl visų automobilio keleivių telefonai gali būti kraunami ir tuo pat metu naudojami.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Pagalba važiuojant greitkeliais išlaiko saugų atstumą tarp Ceed bei priekyje riedančios transporto priemonės ir išlaiko pastovią padėtį pasirinktos eismo juostos centre. Tuo pat metu sistema vairu koreguoja judėjimo trajektoriją, padidina arba sumažina greitį. Drauge su šia įranga veikianti pagalbos posūkiuose funkcija pagal navigacijos duomenis atpažįsta artėjantį kelio vingį ir prireikus gali sulėtinti greitį. Įveikus posūkį automatiškai vėl išvystomas iš anksto nustatytas greitis.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ

  Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema5 veikia pagal vairuotojo nustatytą greitį. Naudodama priekyje įrengtą kamerą ir radarą ši pagalba nuolatos fiksuoja priekyje esančios transporto priemonės padėtį bei greitį ir pagal šiuos duomenis palaiko saugų atstumą. Sistema automatiškai didina arba mažina greitį, o jei priekyje važiuojantis automobilis sustoja, sustabdo ir Jūsų vairuojamą Kia Ceed. Transporto srautui pajudėjus iš vietos, Jūs automatiškai pradėsite važiuoti.

 • EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS

  Per ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą eismo juostos palaikymo sistema stebi kelio žymėjimą ir užtikrina, kad Jūsų vairuojamas Ceed visuomet išliktų pasirinktos eismo juostos centre. Siūloma visiems modeliams su mechaninėmis ir automatinėmis pavarų dėžėmis.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE

  Naudodama ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą ir galinėje dalyje sumontuotus radarus sistema stebi šalia Jūsų automobilio arba nematomojo vairuotojo zonoje važiuojančių kitų transporto priemonių padėtį bei santykinį greitį. Užfiksavusi susidūrimo pavojų, sistema apie tai praneša įspėjamaisiais garsiniais ir vaizdo signalais. Įranga taip pat gali dalyvauti automobilio valdyme tam, kad išlaikytų jį užimamoje eismo juostoje ir padėtų išvengti galimo susidūrimo.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA

  Atbuline eiga važiuojant iš stovėjimo aikštelės ar namų kiemo ši pagalbinė sistema garsiniais ir vaizdo signalais įspėja apie kitas transporto priemones, artėjančias automobilio link. Vairuotojui laiku nereaguojant, automatiškai aktyvuojami stabdžiai.

 • ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ

  Sistema stebi vairo judesius, akceleratoriaus valdymą ir bendrą kelionės trukmę. Pagal tai vertinamas vairuotojo dėmesingumo lygis, o užfiksavus jo sumažėjimą, skelbiami garsiniai ir vaizdiniai įspėjimai. Taip pat veikia papildoma funkcija, pranešanti vairuotojui, jog transporto srautas pajudėjo į priekį, o jis vis dar stovi vietoje.

Ankstesnis Kitas

PROCEED GT-LINE
 • KIA PROCEED GT-LINE Didinti
  KIA PROCEED GT-LINE

  Mėgaukitės Shooting brake kėbulo tipo bagažo skyriaus talpa ir drąsiu, sportišku GT-Line modelio stiliumi. Viduje laukia sportiškas vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis, lopšio tipo sėdynės su išsiuvinėtais GT-Line logotipais ir visapusiškas komfortas. Ne mažiau svarbūs šiam modeliui yra standartinėje įrangoje esantys 17 colių arba papildomai siūlomi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Ir taip kiekviena išvyka tampa jaudinančiu nuotykiu.

 • LENGVA PAKRAUTI IR IŠKRAUTI Didinti
  LENGVA PAKRAUTI IR IŠKRAUTI

  Jūsų rankos užimtos? Vis tiek galėsite lengvai pakrauti daiktus į bagažinę naudodamiesi elektra valdomu išmaniuoju bagažinės dangčiu. Turėkite kišenėje Smart Key raktelį: Jums priėjus pakankamai arti, bagažinės dangtis atsidarys automatiškai. Smart Key technologija taip pat leidžia be raktų atverti ProCeed duris ir užvesti automobilio variklį spustelėjus mygtuką. Leistis į kelionę dar niekada nebuvo taip paprasta.

 • INTEGRUOTA ATMINTIES SISTEMA Didinti
  INTEGRUOTA ATMINTIES SISTEMA

  Paspauskite mygtuką ant vairuotojo durelių ir Kia ProCeed tiksliai atkurs Jūsų mėgstamas sėdynės parinktis, jeigu prieš tai ją buvo reguliavęs kitas vairuotojas. Taip visuomet galite per keletą akimirkų įsitaisyti sau tobuloje padėtyje.

 • AŠTRŪS POJŪČIAI – GARANTUOTI Didinti
  AŠTRŪS POJŪČIAI – GARANTUOTI

  Norėdami pajusti dar didesnį vairavimo malonumą, tiesiog paspauskite šalia pavarų perjungimo svirties esantį Sport mygtuką. Sportinis režimas suteikia aštresnę reakciją į akceleratoriaus paspaudimą, maksimalią galią atliekant lenkimo manevrą ir tikslesnę reakciją į vairo pasukimą. Visa tai užtikrina maksimaliai dinamišką automobilio valdymą.

Ankstesnis Kitas

 • IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA Didinti
  IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA

  Didesnė galia ir mažesnė emisija be papildomos baterijos įkrovimo. Sumaniai sujungus Smartstream benzininį arba dyzelinį variklį su 48 voltų ličio jonų baterija gauta Ceed modeliuose montuojama Kia švelniojo hibrido sistema leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją. Prie to prisideda ir ypač svarbi integruota e-system technologija, regeneruojanti kinetinę energiją automobiliui lėtėjant ir suteikianti papildomą sukimo momentą greitėjant.

 • UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU Didinti
  UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU

  Baterijos energija ir papildomas sukimo momentas leidžia vidaus degimo varikliui dirbti tyliau ir naudoti mažiau degalų. Variklį užveda e-system įranga, todėl tai visuomet įvyksta greitai ir sklandžiai. Įsibėgėjant arba kylant į kalną, naudodama baterijoje sukauptą energiją e-system pavara perduoda papildomą sukimo momentą. Baigiantis baterijos energijai, ji gali būti įkrauta važiuojant pastoviu greičiu.

 • VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA Didinti
  VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA

  Švelniojo hibrido technologija leidžia be papildomų vairuotojo pastangų sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją! Atleidus akceleratorių modeliuose su iMT 6 transmisija vidaus degimo variklis išjungiamas ir, taupant degalus, automobilis tiesiog rieda. Lėtėjant ar intensyviai stabdant, regeneruota kinetinė energija panaudojama baterijai įkrauti. Visiškai sustojus, vidaus degimo variklis automatiškai išsijungia, o tai taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas.

Ankstesnis Kitas

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTGT-LineAutomatinė5,8-6,3131-14328 490
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTGT-Line TXAutomatinė5,8-6,3131-14332 990

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.